Subiect "incepind cu anul 2001, care este salariul care trebuie trecut la rubrica salar tarifar.Din cite stiu metoda de calcul este alta incepind cu anul 2001." Deschis de Besliu Daniela la data: 02/22/2009 6:26am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
incepind cu anul 2001, care este salariul care trebuie trecut la rubrica salar tarifar.Din cite stiu metoda de calcul este alta incepind cu anul 2001.
Scris de: Besliu Daniela la data: 02/22/2009 6:26am
Gen:feminin
Data nasterii:05.10.1954
Stagiul de cotizare:31 de ani
Alte date:14 ani si 9 luni gr.II
Intrebare:ce salariu trebuie trecut la rubrica "salar tarifar", incepind cu anul 2001.
Re: incepind cu anul 2001, care este salariul care trebuie trecut la rubrica salar tarifar.Din cite stiu metoda de calcul este alta incepind cu anul 2001.
Scris de: la pensie la data: 02/22/2009 9:09am
Ne pare rau cand trebuie sa facem observatii dar suntem obligati sa va amintim ca ati pus aceasta intrebare si ieri la care am raspuns. Dv probabil nu l-ati citit si azi reveniti cu doua intrebari cu acelasi continut plasate in locuri diferite. Noi repetam raspunsul de ieri si daca veti continua acest stil va putem bloca intrarea pe site.
Din aprilie 2001 intra in calculul pensiei intreg castigul realizat si corect ar fi ca acesta sa fie trecut in carnetul de munca. Daca aveti instiintarile cu punctajele anuale primite de la Casa de Pensii acolo veti gasi cu precizie castigul care intra in calculul pensiei.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1