Subiect "Nu reusesc sa ma inregistrez" Deschis de Marina la data: 07/07/2017 3:59am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Nu reusesc sa ma inregistrez
Scris de: Marina la data: 07/07/2017 3:59am
Gen:F
Data nasterii:27.02.1961
Stagiul de cotizare:37
Alte date:
Intrebare:
Buna ziua,
Nu am reusit sa ma logez la programul gratuit de calculare pensie.
Am urmat instructiunile trimise: am apasat butonul inregistrare din drepta sus, am completat Email,parola si am apasat butonul cont nou; am completat Email,parola si confirmare parola am apasat buton inregistrare si mi-a aparut o fereastra (cu email, parola) in care scria "S-a produs o eroare". Am incercat inca o data cu multa atentie, dar am abtinut acelasi rezultat.
Re: Nu reusesc sa ma inregistrez
Scris de: la pensie la data: 07/07/2017 1:31pm
V-am retrimis parola pe mail .
Daca nu reusiti mai verificati incaodata identitatea intre adresa de mail si parola intre cele douapagini dupa care in caz de esec reveniti.
Re: Nu reusesc sa ma inregistrez
Scris de: Leititia la data: 09/20/2018 6:18am
Gen:F
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare: Buna ziua, intampin aceeasi problema. De 3 zile incerc sa imi creez cont si primesc mesajul "S-a produs o eroare!" dupa ce completez adresa de e-mail si parola + confirmare parola.
E o problema cu site-ul ?
Astept raspuns.
Multumesc !
Re: Nu reusesc sa ma inregistrez
Scris de: la pensie la data: 09/20/2018 9:30am
Nu este nici o problema cu site-ul.
Probabil dv faceti o eroare.
Cititi cu atentie innstructiunile date de noi pe pagina de logare.
Mai intai hotarati-va ce vreti sa faceti sa intrati in contul deschis de dv cu mult timp inainte in care nu ati completat decat datele de pe pagina de intrare sau vreti sa va deschideti un cont nou.
-Daca doriti sa intrati in contul vechi dupa completarea rubricilor Email si parola apasati pe butonul “Logati-va “
Daca va da eroare verificati modul in care ati scrie adresa de Email sa nu fie un spatiu in plus si daca ati scris parola corect. Daca ati uitat parola cereti si vi se va trimite automat parola pe adresa de email.
- Daca vreti sa creati un cont nou dupa completarea rubricilor Email si parola (alta decat la contul vechi) apasati pe butonul Ïnregistrare/Cont Nou si continuati cu rubricile Email, Parola si Confirmare parola apoi din nou apasati pe butonul Ïnregistrare/Cont Nou.
Daca nici acum nu reusiti reveniti si precizati pas cu pas incercarea dv de logare.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1