Subiect "Buna ziua. Am incercat de mai multe ori sa-mi creez cont dar cand incerca ma inregistra imi zice ca a aparut o eroare." Deschis de Cristina Nedelea la data: 02/01/2019 8:07am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Buna ziua. Am incercat de mai multe ori sa-mi creez cont dar cand incerca ma inregistra imi zice ca a aparut o eroare.
Scris de: Cristina Nedelea la data: 02/01/2019 8:07am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Re: Buna ziua. Am incercat de mai multe ori sa-mi creez cont dar cand incerca ma inregistra imi zice ca a aparut o eroare.
Scris de: la pensie la data: 02/01/2019 12:27pm
Probabil dv faceti o eroare.
Cititi cu atentie innstructiunile date de noi pe pagina de logare.
- Daca vreti sa creati un cont nou dupa completarea rubricilor Email si parola apasati pe butonul Ïnregistrare/Cont Nou si continuati cu rubricile Email, Parola si Confirmare parola apoi din nou apasati pe butonul Ïnregistrare/Cont Nou.
Daca va da eroare verificati modul in care ati scris adresa de Email sa nu fie un spatiu in plus.
Daca nici acum nu reusiti reveniti si precizati pas cu pas incercarea dv de logare.
-Daca ulterior vreti sa intrati in contul vechi dupa completarea rubricilor Email si parola apasati pe butonul “Logati-va “
Daca va da eroare verificati modul in care ati scris adresa de Email sa nu fie un spatiu in plus si daca ati scris parola corect. Daca ati uitat parola cereti si vi se va trimite automat parola pe adresa de email.
Re: Buna ziua. Am incercat de mai multe ori sa-mi creez cont dar cand incerca ma inregistra imi zice ca a aparut o eroare.
Scris de: Mona Patru la data: 07/29/2019 3:47am
la pensie :
Probabil dv faceti o eroare.
Cititi cu atentie innstructiunile date de noi pe pagina de logare.
- Daca vreti sa creati un cont nou dupa completarea rubricilor Email si parola apasati pe butonul Ïnregistrare/Cont Nou si continuati cu rubricile Email, Parola si Confirmare parola apoi din nou apasati pe butonul Ïnregistrare/Cont Nou.
Daca va da eroare verificati modul in care ati scris adresa de Email sa nu fie un spatiu in plus.
Daca nici acum nu reusiti reveniti si precizati pas cu pas incercarea dv de logare.
-Daca ulterior vreti sa intrati in contul vechi dupa completarea rubricilor Email si parola apasati pe butonul “Logati-va “
Daca va da eroare verificati modul in care ati scris adresa de Email sa nu fie un spatiu in plus si daca ati scris parola corect. Daca ati uitat parola cereti si vi se va trimite automat parola pe adresa de email.
Re: Buna ziua. Am incercat de mai multe ori sa-mi creez cont dar cand incerca ma inregistra imi zice ca a aparut o eroare.
Scris de: Mona Patru la data: 07/29/2019 3:49am
Buna ziua,

Am aceeasi problema. Nu pot crea cont. Am incercat de pe 3 browsere, cu toate variantele de parola posibile - mai scurta, mai lunga, cu litere+cifre+litere mari etc. Imi tot apare mentiunea "S-a produs o eroare!".
Cum as putea crea un cont, va rog?

Va multumesc,
Mona Patru (Mircescu)
Re: Buna ziua. Am incercat de mai multe ori sa-mi creez cont dar cand incerca ma inregistra imi zice ca a aparut o eroare.
Scris de: la pensie la data: 07/29/2019 9:28am
Pentru Mona Patru
Este adevarat ca in anumite perioade din cauza unor probleme de functionare a servarului sunt probleme de creare sau intrare in cont dar in cazul dv credem ca alta este cauza.
Verificand datele dv am constatat ca dv aveti un cont in care aveti deschis un program pe nume de barbat. In acest caz nu vedem necesitatea crearii unui cont nou ci trebuie sa intrati in contul vechi prin completarea datelor care vi se cer dupa care apasati pe butonul “Logati-va “ si daca este necesar deschideti un program nou de calcul.
Daca nici acum nu reusiti reveniti si precizati pas cu pas incercarea dv de logare.
Daca ati uitat parola acestui cont cereti si vi se va trimite automat parola pe adresa de email.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1