Subiect "Buletin calcul pensie" Deschis de Bratu Magda Simona la data: 09/29/2020 5:31am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Buletin calcul pensie
Scris de: Bratu Magda Simona la data: 09/29/2020 5:31am
Gen:Feminin
Data nasterii:30.06.1956
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Buna ziua,
Ma numesc Bratu Magda Simona, sunt pensionara cu decizia nr. 357842 si doresc sa obtin de la Casa de Pensii din Constanta un Buletin de calcul al pensiei, punctajele obtinute pentru perioada lucrata, in format electronic fara sa ma prezint personal la sediu. Cum pot sa procedez?
Re: Buletin calcul pensie
Scris de: GicaH la data: 09/29/2020 12:38pm
Bratu Magda Simona :
Gen:Feminin
Data nasterii:30.06.1956
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Buna ziua,
Ma numesc Bratu Magda Simona, sunt pensionara cu decizia nr. 357842 si doresc sa obtin de la Casa de Pensii din Constanta un Buletin de calcul al pensiei, punctajele obtinute pentru perioada lucrata, in format electronic fara sa ma prezint personal la sediu. Cum pot sa procedez?


Puteți redacta o cerere pe care sa o semnați olograf și sa o trimiteți pe adresa de mail a CJP Constanța, adresa pe care o găsiți pe internet. Răspunsul îl veți primi prin posta.
Re: Buletin calcul pensie
Scris de: GicaH la data: 09/29/2020 12:43pm
GicaH :
Bratu Magda Simona :
Gen:Feminin
Data nasterii:30.06.1956
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Buna ziua,
Ma numesc Bratu Magda Simona, sunt pensionara cu decizia nr. 357842 si doresc sa obtin de la Casa de Pensii din Constanta un Buletin de calcul al pensiei, punctajele obtinute pentru perioada lucrata, in format electronic fara sa ma prezint personal la sediu. Cum pot sa procedez?


Puteți redacta o cerere pe care sa o semnați olograf și sa o trimiteți pe adresa de mail a CJP Constanța, adresa pe care o găsiți pe internet. Răspunsul îl veți primi prin posta.
Adresa de e-mail a CJP Constanța este: pensii.constanta@cnpp.ro
Re: Buletin calcul pensie
Scris de: la pensie la data: 09/30/2020 6:48am
Raspunsul domnului Gica este corect.
Re: Buletin calcul pensie
Scris de: Bratu Magda Simona la data: 10/05/2020 5:19am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:Buna ziua
Am transmis cererea la adresa de mail a CJP Constanta si, ca si in alte dati, mi s-a respins mail-ul. Raspunsul este: "Adresa nu a fost găsită.
Mesajul tău nu a fost livrat către constanta@cnpp.ro deoarece adresa nu a fost găsită sau nu poate primi e-mailuri."
Acesta este raspunsul primit de fiecare data cand am incercat o transmitere electronica.
Oricum, multumesc pentru sfat.
Re: Buletin calcul pensie
Scris de: la pensie la data: 10/06/2020 4:29am
Incercati sa trimiteti cererea postal, cu confirmare de primire, la adresa Casei Judetene de Pensii Constanta care este este indicata pe site-ul acesteea, adica Str Decebal 13 C Constanta
Re: Buletin calcul pensie
Scris de: Bratu Magda Simona la data: 10/06/2020 5:50am
Multumesc !
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1