Subiect "Valoare punct pensie in 2022" Deschis de Danaila Constantin la data: 01/05/2022 5:16am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Valoare punct pensie in 2022
Scris de: Danaila Constantin la data: 01/05/2022 5:16am
Gen:M
Data nasterii:1955
Stagiul de cotizare:pensionar
Alte date:Legislatie in vigoare valoare punct pensie
Intrebare: Toate site-urile, tv-urile si breaking news-urile afiseaza valoare punct in 2022 de 1586 LEI!

PE PAGINA PRINCIPALA A SITE-ULUI: "LaPensie.com" e 1442 lei.
????????
Re: Valoare punct pensie in 2022
Scris de: la pensie la data: 01/05/2022 8:36am
Meritam reprosul dv dar parca sunt prea multe semne de intrebare.
Erau suficiente cate un semn de intrebare pentru fiecare zi de intarziere, iar la ultimul semn de intrebare credem ca puteati gasi un raspuns corect.
Re: Valoare punct pensie in 2022
Scris de: Danaila Constantin la data: 01/05/2022 10:34am
Gen:M
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:SCUZE MULTE!!!!Aveti dreptate! Reprosul e minor pe linga faptul cit de mult bine faceti si asta fara sa ne coste nimic pe noi. Inca o data scuze.
Acceptati o gluma? M-a luat valul! (inca nu cel cu nr.5 la covid).Va respect jurisprundenta sau precautia DE A MODIFICA DATE PE SITE !Dupa cuantumul pensiei mele/etc, de care aveti cunostinta din programul de calcul la care am apelat si pe care l-am apreciat de exactitate si profesionalism site,cred ca va-ti dat seama de EXISTENTA UNEI anumite experiente personale dobindite de-a lugul vietii. Adica, spun ca aveti dreptate pt ca in Romania au fost si inca exista atat de multe legi/abrogari/anulari/reveniri/abrogari/etc. incit nu as paria 100% pt a se mentine 1586 valoare PUNCT PENSIE.INCA O DATA SCUZE DE REPROS!
Re: Valoare punct pensie in 2022
Scris de: la pensie la data: 01/05/2022 11:42am
Va aceptam scuzele.
Recunoastem ca in unele modificari puteam sa fim mai promti.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1