Subiect "calcul stagiu de cotizar" Deschis de Alina Popescu la data: 11/10/2010 2:39pm
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
calcul stagiu de cotizar
Scris de: Alina Popescu la data: 11/10/2010 2:39pm
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare: Avand angajari multiple pe cartea de munca,perioade de somaj, am facut si am refacut stagiul de cotizare si de fiecare data imi iese alt stagiu. Am rugat o angajata de la casa de pensii care mi-a gresit deasemenea calculul. Exista vreun loc unde se poate face acest calcul cat mai exact?
Va multumesc!
Re: calcul stagiu de cotizar
Scris de: la pensie la data: 11/12/2010 3:55am
Locul unde se calculeaza aceste stagii sunt serviciile de resurse umane (personal) din intreprinderi sau personalul Casei de Pensii. Evident ca si acestia gresesc daca va adresati altora decat celor care fac asemenea calcule.
Daca ne acordati putina incredere puteti sa ne prezentati si noua situatia asa cum o fac si alti vizitatori adica prezentandu-ne fiecare perioada cu data de incepere si data de terminare precum si situatia dv in aceasta perioada. Daca lipsesc unele informatii le cerem noi.
Re: calcul stagiu de cotizar
Scris de: Hartmann Doina la data: 11/16/2010 4:04pm
la pensie :
Locul unde se calculeaza aceste stagii sunt serviciile de resurse umane (personal) din intreprinderi sau personalul Casei de Pensii. Evident ca si acestia gresesc daca va adresati altora decat celor care fac asemenea calcule.
Daca ne acordati putina incredere puteti sa ne prezentati si noua situatia asa cum o fac si alti vizitatori adica prezentandu-ne fiecare perioada cu data de incepere si data de terminare precum si situatia dv in aceasta perioada. Daca lipsesc unele informatii le cerem noi.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1