Subiect "verificare date introduse" Deschis de munteanu george la data: 06/15/2011 1:16am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
verificare date introduse
Scris de: munteanu george la data: 06/15/2011 1:16am
Gen:Gen:M
Data nasterii:08.12.1950
Stagiul de cotizare: realizat 45 ani,8 luni, 7 zile
Alte date:
Intrebare:Va rog sa-mi comunicati daca acum dupa corectarile care le-am facut,sunt corect introduse datele pentru estimare pensie ,pentru a ma putea verifica pe punctaj cu CJP.Exista diferente de punctaje anuale intre CJP si programul dvs.Singurul punctaj anual corect este cel din 1971- cand am fost militar 0,54385. Mai este vreo greseala?Multumesc
Re: verificare date introduse
Scris de: la pensie la data: 06/16/2011 7:23am
Ne pare rau dar nu am putut sa mai verificam datele introduse de dv, probabil din cauza ca ati schimbat adresa de mail si nu stim cum putem identifica programul deschis de dv daca nu stim cuvintele de identificare.
Inainte de 01 aprilie 2001 diferenta intre punctajul anual obtinut cu programul nostru fata de punctajele anuale communicate de Casa de Pensii poate fi explicata prin faptul ca punctajele obtinute prin programul nostru contine si punctajul suplimentar pentru contributia la pensie suplimentara si care in decizia Casei de Pensii este evidentiata separat.
Nu putem face o analiza concreta atunci cand dv dati exemplu de an in care cele doua punctaje sunt identice.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1