Subiect "veniturile luate in calcul pentru pensie" Deschis de Irimescu Iulia la data: 12/05/2011 8:15am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
veniturile luate in calcul pentru pensie
Scris de: Irimescu Iulia la data: 12/05/2011 8:15am
Gen:feminin
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:Doresc sa cunosc daca datele ce vor fi introduse de mine in programul oferit gratuit de d/voastra pot fi verificate cu datele d/voastra pana la solicitarea iesirii la pensie si nu ulterior.Cunosc ca sporurile ce se vor lua in calculul pensiei vor fi inregistrate de d/voastra numai dupa eliberarea adeverintei.
Re: veniturile luate in calcul pentru pensie
Scris de: CAPRARU MARIAN la data: 12/05/2011 2:07pm
Gen:MASCULIN
Data nasterii:1948
Stagiul de cotizare:38
Alte date:LUCREZ IN INVATAMANT
Intrebare:
Re: veniturile luate in calcul pentru pensie
Scris de: la pensie la data: 12/06/2011 9:07am
Pentru Irimescu Iulia
Credem ca pentru dv modul de folosire al programului de calcul pensiie de pe site este confuz.
Site-ul nostru nu are nicio legatura cu casa de pensii.
Programul de pe site este unul in care dv introduceti datele pe care le aveti acum iar acesta va calculeaza cuantumul pensiei pentru datele introduse fara a verifica daca puteti iesi la pensie sau nu.
In program pot fi introduse orice date insa pentru a verifica calculul pensiei de catre casa de pensii este necesar sa introduceti aceleasi date care vor fi continute in dosarul de pensie.
Daca va intereseaza veniturile luate in calculul pensiei cititi pagina de pe site de la adresa :
http://www.lapensie.com/forum/baza-de-calcul-a-punctajului-pensiei.php
Re: veniturile luate in calcul pentru pensie
Scris de: la pensie la data: 12/06/2011 9:10am
Pentru Capraru Marian
Nu stim ce va intereseaza daca nu ati formulat nicio intrebare .
Daca va intereseaza veniturile luate in calculul pensiei cititi pagina de pe site de la adresa :
http://www.lapensie.com/forum/baza-de-calcul-a-punctajului-pensiei.php
Daca doriti data cand puteti iesi la pensie precizati data nasterii nu anul nasterii.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1