Subiect "Am inceput sa introduc datele pentru calcul pensie acum 2 luni si acum incerc sa ma loghez si nu reusesc. Ma puteti ajuta ?Va multumesc." Deschis de Cotulbea Mirela la data: 07/10/2018 11:00am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Am inceput sa introduc datele pentru calcul pensie acum 2 luni si acum incerc sa ma loghez si nu reusesc. Ma puteti ajuta ?Va multumesc.
Scris de: Cotulbea Mirela la data: 07/10/2018 11:00am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Re: Am inceput sa introduc datele pentru calcul pensie acum 2 luni si acum incerc sa ma loghez si nu reusesc. Ma puteti ajuta ?Va multumesc.
Scris de: la pensie la data: 07/11/2018 2:27am
Noi am postat toate instructiunile pe care le-am considerat necesare pe pagina de logare.
Am verificat si am constatat ca ati deschis trei programe in care ati completat numai datele din pagina de intrare in program.
Ne era util sa ne precizati pasii facuti si raspunsul primit.
Erorile cele mai frecvente sunt facute la introducerea parolei, care daca ati uitat-o o puteti primi pe adresa de mail si sau cei care au cont apasa pe butonul inregistrare cont nou in loc de “Logati-va “.
In cazul in care nu primiti parola pe mail reveniti si v-o comunicam noi tot pe mail daca adresa este corecta.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1