Subiect "Nu pot sa ma loghez" Deschis de Nicolae la data: 01/07/2019 4:56am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Nu pot sa ma loghez
Scris de: Nicolae la data: 01/07/2019 4:56am
Va salut !
Nu pot sa mai intru in contul meu !
Respect intocmai pasii : mail, parola , "Logati-va" si sunt directionat catre Pagina Principala fara nici un mesaj de eroare.
Am incercat si cu "recuperare parola", dar nu am primit nimic pe mail-ul cu care sunt inregistrat.
Re: Nu pot sa ma loghez
Scris de: Mihai la data: 01/07/2019 7:39am
Nicolae :
Va salut !
Nu pot sa mai intru in contul meu !
Respect intocmai pasii : mail, parola , "Logati-va" si sunt directionat catre Pagina Principala fara nici un mesaj de eroare.
Am incercat si cu "recuperare parola", dar nu am primit nimic pe mail-ul cu care sunt inregistrat.


Aceeasi problema. Probabil erori la server.
Ca de bun venit in an nou.
Re: Nu pot sa ma loghez
Scris de: la pensie la data: 01/07/2019 8:57am
Nu negam problemele date de functionarea serverului pentruca le intampinam uneori si noi.
In acest moment am incercat algoritmul de logare si a functonat.
Desi nu suntem vinovati de aceste probleme ne cerem iertare.
Re: Nu pot sa ma loghez
Scris de: Munteanu Corneliu la data: 01/13/2019 4:40am
Gen: m
Data nasterii: 09 07 1955
Stagiul de cotizare: 39
Alte date:
Intrebare: In ceea ce ma priveste logarea functioneaza (nu totdeauna) iar butonul Calcul Pensie deschide din nou pagina de logare si tot asa. Practic, nu pot accesa programul de calcul al pensiei.
Re: Nu pot sa ma loghez
Scris de: Stefan la data: 01/16/2019 11:33am
Gen: f
Data nasterii: 31 07 1960
Stagiul de cotizare: 50
Alte date:
Intrebare: aceeasi problema. nu primesc nici mail de recuperare parola, iar butonul Login ma trimite in pagina principala ca si cand nu s-ar intampla nimic.
Re: Nu pot sa ma loghez
Scris de: la pensie la data: 01/17/2019 4:21am
Pentru Stefan
Din pacate sunt perioade in care site-ul nu functioneaza corect din cauza disfunctionalitatilor de pe server. Speram ca sa eliminam aceste erori. Deocamdata nu putem decat sa va cerem iertare.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1