Subiect "Nu imi apare linkul pentru a intra in programul de calcul pensie" Deschis de Codrea Ileana la data: 01/30/2019 2:04am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Nu imi apare linkul pentru a intra in programul de calcul pensie
Scris de: Codrea Ileana la data: 01/30/2019 2:04am
Gen:F
Data nasterii:19.03.1960
Stagiul de cotizare:30
Alte date:studii superioare absolvite la zi
Intrebare:M-am logat pe site dar nu imi apare link-ul pentru a intra in programul de calcul pensie limita de varsta.
Re: Nu imi apare linkul pentru a intra in programul de calcul pensie
Scris de: la pensie la data: 01/30/2019 8:37am
Din pacate sunt perioade in care site-ul nu functioneaza corect din cauza disfunctionalitatilor de pe server. Speram ca sa eliminam aceste erori. Deocamdata nu putem decat sa va cerem iertare si sa va rugam sa iesiti de pe site dupa care sa reveniti imediat sau mai tarziu pentruca aceste disfunctionalitati sunt de scurta durata.
Am verificat datele introduse in program si pentru inceput va putem semnala ca :
- Nu ati introdus sporul de vechime inainte de 01 aprilie 1992, care se acorda automat si care trebuie introdus asa cum explicam pe forum la pagina de la adresa de mai jos:
http://www.lapensie.com/forum/spor-de-vechime.php
- Nu selectati codul “L“ fara sa introduceti salariu
- Ati introdus date pe o perioada viitoare si in acest caz rezultatul se va modifica cate putin in fiecare luna.
Dupa ce terminati introducerea datelor, daca doriti, reveniti si va putem face o ultima verificare a datelor
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1