Subiect "buna ziua.am probleme cu logarea iarasi. data trecuta a fost o problema de la dumneavoastra. va rog sa verificati. va multumesc." Deschis de niculescu la data: 09/15/2020 10:07am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
buna ziua.am probleme cu logarea iarasi. data trecuta a fost o problema de la dumneavoastra. va rog sa verificati. va multumesc.
Scris de: niculescu la data: 09/15/2020 10:07am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:buna ziua.este pentru a nustiu cata oara cand nu mai pot sa ma loghez.Acum cateva zile am patit acelasi lucru si am introdus mailul de rezerva si a mers exact 2 zile dupe care iarasi nu ma mai pot loga.va rog sa vedeti ce se intampla deoarece acum cateva luni am patit acelasi lucru si problema s a remediat fiind de la dumneavoastra.ca sa o iau iar de la cap a trei a oara cu introdusul salariilor imi este ffffff greu.Va multumesc.
Re: buna ziua.am probleme cu logarea iarasi. data trecuta a fost o problema de la dumneavoastra. va rog sa verificati. va multumesc.
Scris de: lapensie la data: 09/16/2020 9:16am
Am incercat sa ne logam cu emailul si ultima parola a dumneavoastra si merge perfect. V-am retrimis aceste informatii pe email.


niculescu :
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:buna ziua.este pentru a nustiu cata oara cand nu mai pot sa ma loghez.Acum cateva zile am patit acelasi lucru si am introdus mailul de rezerva si a mers exact 2 zile dupe care iarasi nu ma mai pot loga.va rog sa vedeti ce se intampla deoarece acum cateva luni am patit acelasi lucru si problema s a remediat fiind de la dumneavoastra.ca sa o iau iar de la cap a trei a oara cu introdusul salariilor imi este ffffff greu.Va multumesc.
Re: buna ziua.am probleme cu logarea iarasi. data trecuta a fost o problema de la dumneavoastra. va rog sa verificati. va multumesc.
Scris de: coricovac mihai la data: 01/23/2021 6:10am
lapensie :
Am incercat sa ne logam cu emailul si ultima parola a dumneavoastra si merge perfect. V-am retrimis aceste informatii pe email.


niculescu :
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:buna ziua.este pentru a nustiu cata oara cand nu mai pot sa ma loghez.Acum cateva zile am patit acelasi lucru si am introdus mailul de rezerva si a mers exact 2 zile dupe care iarasi nu ma mai pot loga.va rog sa vedeti ce se intampla deoarece acum cateva luni am patit acelasi lucru si problema s a remediat fiind de la dumneavoastra.ca sa o iau iar de la cap a trei a oara cu introdusul salariilor imi este ffffff greu.Va multumesc.
Re: buna ziua.am probleme cu logarea iarasi. data trecuta a fost o problema de la dumneavoastra. va rog sa verificati. va multumesc.
Scris de: la pensie la data: 01/25/2021 2:45am
Pentru domnul Coricovac
Am verificat functionarea site-ului si nu am observat disfunctionalitati.
Probabil a fost o una trecatoare pentru care va rugam sa ne iertati.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1