Subiect "program calcul cuantum pensie" Deschis de doina caciur la data: 10/14/2009 2:05am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
program calcul cuantum pensie
Scris de: doina caciur la data: 10/14/2009 2:05am
Gen:f
Data nasterii:24.07.1954
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:Unde este acest program de calcul al cuantumului pensiei la care se face referire pe acest site? Nu reusesc sa-l vad!Nu am gasit decat programul de calcul al varstei de pensionare, nu si al pensiei.
Re: program calcul cuantum pensie
Scris de: la pensie la data: 10/15/2009 2:58am
Pe "Pagina principala" in jumatatea din dreapta gasiti textul “Logati-va pentru Calcul pensie” ultimile cuvinte “Calcul pensie” sunt incadrate intr-un chenar albastru. Facand click pe acest chenar intrati in programul gratuit de calculare pensie.
Re: program calcul cuantum pensie
Scris de: Alina Cretu la data: 10/16/2009 5:16am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:Buna ziua

Am rugamintea sa-mi spuneti daca o persoana care a fost numita sa efectueze o lucrare de expertiza contabila, avand ca obiectiv recalcularea pensiei pe baza datelor din cartea de munca si a adeverintelor de sporuri, poate arata in lucrare ca a efectuat calculele si cu programul dvs. gratuit de calcul a pensiilor.

Va multumesc pentru raspuns
Cu respect Alina Cretu
Re: program calcul cuantum pensie
Scris de: la pensie la data: 10/19/2009 4:05am
Pentru Alina Cretu
Corectitudine rezultatelor obtinute cu programul nostru nu poate fi asigurata de numele programului ci acesta si de corectitudinea datelor introduce. Daca ar fi asa nu ar mai trebui sa contestati pensile calculate cu programul Casei de Pensii deoarece dupa parerea noastra este cel mai complet program. Ceeace se verifica prin alte programe sunt eventualele erori produse la introducerea datelor, erori care se pot produce si in programul dv.
Deci in sine programul nostru nu este o garantie pe care sa o recunoasca o instanta si nici noi nu suntem de accord sa fie folosit numele site-ului pentru a demonstra rezultate care pot fi gresite.
Au existat cazuri in care Casa de Pensii au recunoscut propria eroare in urma rezultatului obtinut de pe programul nostru cand s-au demonstrat erorile comise la calculul pensiei.
La cerere noi putem analiza datele introduse si face observatiile posibile la o analiza vizuala.
Re: program calcul cuantum pensie
Scris de: mutiu mariuta la data: 03/18/2015 8:39am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Re: program calcul cuantum pensie
Scris de: la pensie la data: 03/19/2015 4:52am
Pentru Mutiu Mariuta
Reveniti, dati datele necesare si formulati intrrebarea
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1