Subiect "de ce nu ma pot loga?" Deschis de nicolaescu liliana la data: 10/26/2009 6:32am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
de ce nu ma pot loga?
Scris de: nicolaescu liliana la data: 10/26/2009 6:32am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Re: de ce nu ma pot loga?
Scris de: la pensie la data: 10/27/2009 10:37am
Probabil in procesul de logare intervine o eroare, pentru a o evita urmati instructiunile de mai jos :
De pe pagina principala se apasa pe butonul Inregistrare din coltul din dreapta sus. In fereastra care se deschide completati Email si Parola si apasati pe butonul Cont nou. In fereastra care se deschide completati Email, Parola si Confirmare Parola si apasati pe inregistrare. Dupa aceasta intrati intr-o fereastra numita Program gratuit de calculare pensie si apasati pe butonul Adauga persoana si intrand intr-o fereastra cu date personale completati datele cerute. Atentie la data de iesire la pensie unde trebuie trecuta cea pentru limita de varsta iar cea de incepere a activitatii trebuie trecuta dupa caz data inceperii facultatii sau a stagiului militar daca este cazul si acestea sunt anterioare. Dupa aceasta apasati butonul Continuati si se intra in pagina cu datele pentru primul an. Aici cititi legenda pentru completarea coloanei de cod. Completati an cu an salariile si sporurile avute. Este bine sa cititi in prealabil Erori comise la utilizare programului de pe Forum pentru a fi evitate. Deasemeni introduceti sporul de vechime anterior lui 1 aprilie 1992 asa cum explicam noi pe forum la “Sporul de vechime”
Pentru reintrare in program (Logare) dupa completarea casetelor Email si Parola nu mai apasati Cont nou ci Logare.
Daca intampinati dificultati reveniti.
Re: de ce nu ma pot loga?
Scris de: Daniela Constantin la data: 04/09/2014 8:24am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare: am incercat sa intru in cont si apare mesajul acela de eroare ... am zis, ok poate am uitat eu parola dar cand am dat trimite parola nu am primit nimic, am incercat sa imi fac un alt cont insa si acolo imi spune ca sa produs o eroare, probabil ptr ca adresa mea de mail este deja in baza de date ... cum reusesc totusi sa ma loghez?
Va multumesc!
Re: de ce nu ma pot loga?
Scris de: la pensie la data: 04/11/2014 2:13am
Cand aveti asemenea dificultati la logare fie pe site-ul nostru fie in alta parte trebuie sa analizati daca ati reprodus intocmai elementele de siguranta adica adresa de mail si parola.
In cazul dv presupunem ca nu este parola de vina ci adresa de mail si aceasta este si explicatia faptului ca nu ati primit parola la cerere pentruca cele doua adrese de mail nu erau identice,
Evitati sa puneti adresa de mail prin copiere-lipire
De exemplu noi am observat ca adresa de mail postata la acest mesaj continein fata un spatiu in plus fata de adresa de mail inregistarata la cont.
Incercati sa scrieti adresa de mail fara spatiu in fata.
Re: de ce nu ma pot loga?
Scris de: MihaelaV la data: 06/08/2019 11:36am
Am celeasi probleme de conectare. Dupa introducerea userului si a parolei, fara niciun alt mesaj ma duce pe pagina principal. La solicitarea de resetare parola nu primesc nimic pe mail. Am scris mesajul asta de vreo 3 ori si am avut diverse erori, chiar si 'Mesajul dvs este vid' Functiopneaza acest server in weekend sau e cazut?
Re: de ce nu ma pot loga?
Scris de: MihaelaV la data: 06/08/2019 12:39pm
Pare ca a fost o problema temporara. Va multumesc.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1