Subiect "logare" Deschis de mgd la data: 01/06/2010 9:24am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
logare
Scris de: mgd la data: 01/06/2010 9:24am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:de ce la logarea pt. intrare in programul de calcul pensie parola nu este securizata (*apare in clar)?
Re: logare
Scris de: mgd349 la data: 01/06/2010 9:28am
mgd :
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:de ce la logarea pt. intrare in programul de calcul pensie parola nu este securizata (*apare in clar)?


<<comentariul a fost postat in 06.01.2009 ora 16.25 --Subiect "logare" Deschis de mgd la data: 01/06/2010 2:24pm????>>
Re: logare
Scris de: LaPensie.com la data: 01/08/2010 7:25am
Dupa cum stiti acest site este gratuit pentru toti utilizatorii sai si mijloacele tehnice aflate la dispozitie nu ne permit sa avem un Certificat Digital necesar pentru a implementa pagini securizate.

Nefiind o scuza, site-uri sustinute cu bani multi de la bugetul de stat (de exemplu cel al "Casei Nationale de Pensii si Alte Drepturi de Asigurari Sociale") se afla in aceeasi situatie.

Evident site-ul nostru permite aflarea tuturor informatiilor si folosirea tututor programelor anonim, neimpunind folosirea unor nume reale care sa poata fi eventual legate de o anumita persoana. Apoi datele folosite sint publice oricum, desi pina acum nu s-a intimplat ca cineva sa le afle de la noi.

Ne pare rau de aceasta inconvenienta dar deocamdata nu o putem rezolva dar va multumim pentru sugestie si o vom lua serios in considerare.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1