Subiect "RUGAMINTE" Deschis de ION SILVIA la data: 08/22/2012 4:49am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
RUGAMINTE
Scris de: ION SILVIA la data: 08/22/2012 4:49am
Gen:
Data nasterii:13-07-1951
Stagiul de cotizare: 27 ANI SI 8 LUNI
Alte date:
Intrebare: AM INTRODUS TOATE DATELE IN PROGRAM SI AM O DIFERENTA MICA LA REZULTAT IN COMPARATIE CU DECIZIA DE PENSIONARE. VA ROG SA IMI TRIMITE-TI PE MAIL PUNCTAJELE LUNARE SA IMI FIE MAI USOR LA DESCOPERIREA ERORII SI SA COMPAR CU PUNCTAJELE LUNARE DE LA CASA DE PENSII. ORICUM VREAU SA VA MULTUMESC PENTRU ACEST PROGRAM EXTRAORDINAR. LA INCEPUT AM FOST SCEPTICA, NU MA ASTEPTAM SA FIE ATA DE GROZAV.
Re: RUGAMINTE
Scris de: la pensie la data: 08/23/2012 4:52am
Ne bucuram ca am putut sa va fim de folos.
Am verificat si noi datele introduse de dv si nu am remarcat nicio eroare aparenta.
Din pacate noi nu evidentiem punctajele lunare ci numai pe cele anuale pe care le puteti vizualiza prin apasare pe butonul “Datele introduse existent pe toate paginile anuale cu date.
Daca remarcati diferente mai mari intr-un an ne comunicati si putem sa verificam noi si punctajele lunare.
Re: RUGAMINTE
Scris de: ION SILVIA la data: 08/23/2012 5:19am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare: VA ROG DACA PUTETI SA IMI TRIMITETI DATELE INTRODUSE DE MINE IN PROGRAM PE MAIL INTR-UN FISIER XLS SA POT EVIDENTIA PUNCTAJELE LUNARE.
VA MULTUMESC ANTICIPAT
Re: RUGAMINTE
Scris de: ION SILVIA la data: 08/23/2012 5:24am
ION SILVIA :
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare: VA ROG DACA PUTETI SA IMI TRIMITETI DATELE INTRODUSE DE MINE IN PROGRAM PE MAIL INTR-UN FISIER EXCEL ( XLS) SA POT EVIDENTIA PUNCTAJELE LUNARE.
VA MULTUMESC ANTICIPAT
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1