Subiect "gr II" Deschis de vasile m la data: 09/05/2012 7:46am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
gr II
Scris de: vasile m la data: 09/05/2012 7:46am
Gen:M
Data nasterii:13 feb.1953
Stagiul de cotizare:40 ani 2 luni 1 zi
Alte date:
Intrebare:Buna ziua Va rog sa-mi spuneti si mie daca am sanse sa castig Gr.II-a de munca avand in vedere ca am lucrat ca salariat civil la UM 02616 MIZIL(alaturi de ofiteri si subofiteri,facand practic aceiasi treaba ca si ei,facand parte din planul national de mobilizare in caz de evenimente majore participand chiar si la alarme in functie de ce post ocupai)Mentionez ca am lucrat ca lacatus mecanic din data de 04-04-1971 pana in data de 05-03-1979,dupa care in urma unor concursuri am promovat pe functia de TEHNICIAN PROIECTARE TEHNOLOGICA si am activat in aceasta functie pana in data de 31-05-2010,in aceasta functie colaboram permanent cu sectiile de productie.Obiectul de activitate la aceasta unitate era;fabricarea,repararea,intretinerea masinilor de lupta grele si usoare(cum ar fi MLI84-M)In aceasta speta exista precedente cum ar fi;UZINA MECANICA PLOPENI;URA BACAU;UM PLOPENI;1 MAI PLOIESTI.Baza legala ar fi ORDINUL 50/1990.va multumesc anticipat
Re: gr II
Scris de: la pensie la data: 09/06/2012 10:29am
Ne pare rau dar nu va putem aprecia sansele dv deoarece nu cunoastem daca intreprinderile la care ati lucrat au intocmit documentatiile necesare incadrarii in gr II de munca si daca locul dv de munca a fost nominalizat in aceste documentatii.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1