Subiect "Diferenta de puncte intre calculul facut pe site-ul gratuit fata de calculul casei de pensii, facut cu aceleasi date referitoare la activitatea in munca, care le-a utilizat casa de pensii." Deschis de Sabo Alexandru la data: 05/13/2013 8:48am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Diferenta de puncte intre calculul facut pe site-ul gratuit fata de calculul casei de pensii, facut cu aceleasi date referitoare la activitatea in munca, care le-a utilizat casa de pensii.
Scris de: Sabo Alexandru la data: 05/13/2013 8:48am
Gen:B
Data nasterii:28.06.1948
Stagiul de cotizare:44
Alte date:Pe decizia de pensie, casa de pensii a calculat 48,28408 puncte. Calculat cu programul gratuit LaPensie.com,utilizand datele utilizate de casa de pensii, rezulta 56.85260 puncte.
Intrebare:De unde rezulta aceasta diferenta! Ce articole di lege nu ia in considerare casa de pensii?
Re: Diferenta de puncte intre calculul facut pe site-ul gratuit fata de calculul casei de pensii, facut cu aceleasi date referitoare la activitatea in munca, care le-a utilizat casa de pensii.
Scris de: la pensie la data: 05/13/2013 1:09pm
Ati mai pus aceasta intrebare la care v-am raspuns. Gasiti raspunsul mai joss sau la adresa :
http://www.lapensie.com/forum/index.php?mode=thread&cat=0&thread=28211
Daca nici nu cititi raspunsurile pentru ce mai puneti intrebari?
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1