Subiect "logare cont" Deschis de Dorina la data: 11/08/2013 11:43pm
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
logare cont
Scris de: Dorina la data: 11/08/2013 11:43pm
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare: De ce nu ma pot loga cu contul creat? Functioneaza acest site sau ...?
Re: logare cont
Scris de: la pensie la data: 11/09/2013 9:34am
Deoarece in perioada in care ati postat mesajul nu s-au manifestat disfunctionalitati in functionarea site-ului va sfatuim sa cititi cu atentie indrumarile noastre si sa analizati daca nu ati facut dv o eroare.
Daca sunteti convinsa ca nu ati gresit transmiteti exact pasul in care ati fost stopata.
Re: logare cont
Scris de: Dorina la data: 11/12/2013 1:19am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:Buna ziua! Mesajul care apare, de fiecare data cand doresc sa ma loghez cu contul creat:
''Exista o eroare in datele introduse!''

In aceste conditii, cum ma pot loga?
Re: logare cont
Scris de: la pensie la data: 11/12/2013 1:56am
Nu este suficient mesajul ci trebuie sa ne sprecizati pasul dupa care ati primit acest mesaj.Este bine sa cititi cu atentie instructiunile de pe pagina de logare.
In pagina de intrare vi se cere :
- Adresa de mail. Verificati inca odata ce mail ati declarat la deschiderea contului deoarece pe adresa de mail indicata la acest mesaj nu aveti cont deschis
- Parola. Daca ati uitat parola cereti-o si va este trimisa pe adresa de mail indicata la primul pas
- Logarea . Daca aveti cont deschis apasati pe “Logati-va” daca vreti sa deschideti un cont nou apasati pe “Inregistrare/Cont nou”
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1