Subiect "data ie;irii la pensie" Deschis de apopei dumitru la data: 02/12/2014 4:42am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
data ie;irii la pensie
Scris de: apopei dumitru la data: 02/12/2014 4:42am
Gen:masculin
Data nasterii:22.05.1954
Stagiul de cotizare:angajat din 02.10.1972 pana la zi.(in perioada 01.02.1975/15.06.1976 am efectuat stagiul militar fiind reangajat la 06.07.1976).

Alte date:
Intrebare:Aceasta reprezinta un supliment la subiectul deschis de mine in data de 11.02.2014.I-mi cer scuze ca nu am precizat in subiectul anterior perioada cat am efectuat
stagiul militar,celelalte date raman neschimbate.

Cu multumiri,
Re: data ie;irii la pensie
Scris de: la pensie la data: 02/13/2014 9:30am
Pentru a obtine un calcul estimativ al punctajului pensiei este necesar sa dati mai mare atentie datelor introduse in program si a celor furnizate noua.
Cautand in programele deschise de dv am avut surpriza sa constatam ca aveti deschise 4 programe si in niciunul nu se regasesc datele furnizate de dv in acest mesaj si in cel anterior adica:
- Data nasterii este diferita, pentru noi inexplicabila o asemenea eroare.
- In aceste conditii am ales unul din programe intitulat “tabarcea cu s v calculat de program.
- In acest program perioada stagiului militar selectata cu “S” nu corespunde cu cea precizata de dv in acest mesaj
In aceste conditii punctajul suplimentar pentru stagiile in grupa de munca precizate in mesajul anterior si datele introduse in acest program este de 1,89539 puncte pe care trebuie sa-l introduceti in caseta corespunzatoare in pagina de intrare in program.
Re: data ie;irii la pensie
Scris de: Apopei Dumitru la data: 02/14/2014 1:46am
Gen:masculin
Data nasterii:22.05.1954
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:Am pus niste intrebari referitor la data iesirii la pensie a d/lui Apopei Dumitru ulilizand adresa mea de e/mail

Cu stima P.Tabarcea
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1