Subiect "calcul pensie anticipata partiala" Deschis de Enaache Lucretia la data: 05/28/2014 1:55pm
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
calcul pensie anticipata partiala
Scris de: Enaache Lucretia la data: 05/28/2014 1:55pm
Gen:F
Data nasterii:01.01.1957
Stagiul de cotizare:33 ani
Alte date:Am inceput sa imi calculez pensia dar nu ma mai pot loga deoarece de fiecare data imi spune ca s-a produs o eroare. Am incercat sa ma inregistrez din nou si de fiecare data se pare ca este o eroare.
Intrebare:Cum pot sa ma inregistrez si sa pot sa estimez un calcul al pensiei.
Re: calcul pensie anticipata partiala
Scris de: la pensie la data: 05/30/2014 4:14am
Daca invariabil avertizarea este aceeasi inseamna ca eroarea este aceeasi.
Cititi cu atentie instructiunile date pe pagina de logare.
Repetam modul corect de procedare :
1.Cei care au deja cont, in pagina de logare completeaza :
- Adresa de Email
- Parola
Apasa pe “Logati-va”
Aici se pot face erori numai de scriere a adresei de Email sau de scriere a parolei. Puteti cere parola numai daca aveti cont deschis anterior si vi se trimite pe adresa de Email scrisa la deschiderea contului
2. Cei care nu au cont, in pagina de logare apasa pe “Inregistrare/Cont Nou” si merg in alta pagina in care completeaza :
- Adresa de Email
- Parola
- Confirmati Parola
Apasa pe “Inregistrare”
Aici se pot face erori numai de scriere a adresei de Email sau diferente intre cele doua casete pentru parola
Daca aveti in continuare dificultati reveniti si explicati cum ati procedat, pas cu pas, fara a da concret parola si adresa dv de mail sau deschideti un alt cont la care sunteti atent la scrierea adresei de mail si a parolei.
Am verificat programele deschise de dv si am fost surprinsi sa constatam ca ati deschis 4 programe cu logare separata. Acest procedeu va complica logarea daca stabiliti si adrese de mail sau parole diferite.
Va zfatuim sa aveti o singura logare si pe ea sa deschideti mai multe programe apasand pe “Adauga persoana”.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1