Subiect "nu pot sa accesez contul cu mail-ul si parola corecte.." Deschis de Ciobanu Jenica la data: 11/11/2022 3:15am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
nu pot sa accesez contul cu mail-ul si parola corecte..
Scris de: Ciobanu Jenica la data: 11/11/2022 3:15am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Re: nu pot sa accesez contul cu mail-ul si parola corecte..
Scris de: la pensie la data: 11/11/2022 4:06am
Am verificat programul de logare si am observat ca acesta functioneaza corect.
Pentru a putea sa verificam sdaca ati respectat instructiunile de intrare in cont va rugam sa precizati pas cu pas procedura de intrare in cont fara a preciza adresa de mail si parola dv.
Re: nu pot sa accesez contul cu mail-ul si parola corecte..
Scris de: Ciobanu Jenica la data: 11/11/2022 4:19am
E simplu, la logare dau adresa de mail si parola, iarb raspunsul este :Exista o eroare in datele introduse!
Re: nu pot sa accesez contul cu mail-ul si parola corecte..
Scris de: la pensie la data: 11/11/2022 7:58am
Nu este asa simplu.
Dupa adresa de email si parola pentru a obtine raspunsul acela trebuie sa mai faceti un pas adica sa apasati pe un buton din urmatoarele :
- "Logati-va" pentru cei care au un cont deschis anterior cum este cazul dv
- "Inregistrare/Cont Nou" pentru cei care nu au cont deschis anterior
Daca ati selectat corect butonul si primiti acelasi raspuns verificati ca la adresa de email si parola sa nu fie spatii goale suplimentare.
Daca raspunsul persista cereti sa vi se transmita parola pe email.
Re: nu pot sa accesez contul cu mail-ul si parola corecte..
Scris de: GicaH la data: 11/11/2022 8:05am
Ciobanu Jenica :
E simplu, la logare dau adresa de mail si parola, iarb raspunsul este :Exista o eroare in datele introduse!


Orice eroare, spatiu, litera mare sau mica in loc de mica sau mare, va duce la eroare. Vedeti sa introduceti adresa de e-mail si parola corect.
Re: nu pot sa accesez contul cu mail-ul si parola corecte..
Scris de: Ciobanu Jenica la data: 11/14/2022 5:54am
Am repetat procedura si datele sunt corecte, primesc acelasi:Exista o eroare in datele introduse!Am incercat si varianta cu =Am uitat parola dar la mail-ul trimis nu primesc nimic.
Re: nu pot sa accesez contul cu mail-ul si parola corecte..
Scris de: la pensie la data: 11/14/2022 9:47am
Noi am intrat pe contul dv fara probleme folosind adresa dv de mail si parola dv transmise pe adresa dv de mail.
Re: nu pot sa accesez contul cu mail-ul si parola corecte..
Scris de: Ciobanu Jenica la data: 03/02/2023 4:02am
Am repetat procedura si datele sunt corecte, primesc acelasi:Exista o eroare in datele introduse!Am incercat si varianta cu =Am uitat parola dar la mail-ul trimis nu primesc nimic.Repet, la varianta am uitat parola, folosind-o, nu primesc nimic.Ce pot face?
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1