Subiect "regasire calcul pensie" Deschis de sandu la data: 11/17/2023 4:21am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
regasire calcul pensie
Scris de: sandu la data: 11/17/2023 4:21am
Gen:f
Data nasterii:05.12.1965
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare: Unde pot regasi calculul pe care l am efectuat , daca m am delogat din site ?? Nu am observat sa existe posibilitatea salvarii datelor!!!
Re: regasire calcul pensie
Scris de: GicaH la data: 11/17/2023 4:28am
sandu :
Gen:f
Data nasterii:05.12.1965
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare: Unde pot regasi calculul pe care l am efectuat , daca m am delogat din site ?? Nu am observat sa existe posibilitatea salvarii datelor!!!


Datele se salveaza automar in program pe numele de utilizator setat, atunci când dați click pe butonul de jos/dreapta de sub tabelul fiecarui an cu date introduse "Continuati". Daca nu acționați butonul respectiv si iesiti din program, datele introduse pe anul respectiv nu se salvează.
Re: regasire calcul pensie
Scris de: la pensie la data: 11/17/2023 8:59am
Asa cum mentioneaza domnul Gica datele introduse se salveaza facand click pe butonul "Continua" chiar si de pe ultima pagina anuala.
Daca va delogati si vreti sa reveniti in unul din programele deschise procedati astfel :
- De pe pagina principala sau de forum faceti click pe "Logare".
- Pe pagina care se deschide introduceti adresa de email, parola si apoi faceti click pe "Logati-va".
- Pe pagina care se deschide selectati programul in care vreti sa intrati.
Re: regasire calcul pensie
Scris de: sandu la data: 11/22/2023 3:15pm
la pensie :
Asa cum mentioneaza domnul Gica datele introduse se salveaza facand click pe butonul "Continua" chiar si de pe ultima pagina anuala.
Daca va delogati si vreti sa reveniti in unul din programele deschise procedati astfel :
- De pe pagina principala sau de forum faceti click pe "Logare".
- Pe pagina care se deschide introduceti adresa de email, parola si apoi faceti click pe "Logati-va".
- Pe pagina care se deschide selectati programul in care vreti sa intrati.


Multumesc pt raspuns. Din pacate , cred ca n am apasat butonul "Continua" de pe ultima pagina anuala. Doar asa se explica ca nu regasesc datele introduse!!!
Re: regasire calcul pensie
Scris de: sandu la data: 11/22/2023 3:17pm
GicaH :
sandu :
Gen:f
Data nasterii:05.12.1965
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare: Unde pot regasi calculul pe care l am efectuat , daca m am delogat din site ?? Nu am observat sa existe posibilitatea salvarii datelor!!!


Datele se salveaza automar in program pe numele de utilizator setat, atunci când dați click pe butonul de jos/dreapta de sub tabelul fiecarui an cu date introduse "Continuati". Daca nu acționați butonul respectiv si iesiti din program, datele introduse pe anul respectiv nu se salvează.


Multumesc pt raspuns
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1