Subiect "Solicitare drepturi" Deschis de deac teodor la data: 11/20/2023 5:53am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Solicitare drepturi
Scris de: deac teodor la data: 11/20/2023 5:53am
Gen:Masculin
Data nasterii:26 martie 1960
Stagiul de cotizare:36 ani din care 19 ani la Romtelecom
Alte date:Fost angajat Romtelecom
Intrebare:Buna ziua.In luna august 2022 am solicitat Arhivei Telekom adeverinta cu sporuri, alte drepturi salariale ce m-i se cuvin si nu au fost trecute in Cartea de Munca in perioada cat am activat la fostul Romtelecom si nici acum nu am primit niciun raspuns, doar amanari.Am sunat la un numar de telefon pe care l-am primit de la Casa de Pensii din Arad, de aici am primit o adresa de e-mail unde sa trimit copii dupa actele ce m-i s-au cerut si de atunci sun aproape lunar la acelasi numar de telefon m-i se raspunde si-mi spun tot felul de motive si amanari in legatura cu raspunsul la cererea solicitata de mine.Nu inteleg persoana sau persoanele care raspund la telefon daca sunt intradevar bine intentionate si daca chiar sunt in legatura cu Arhiva Telekom.Am citit pe internet ca au fost persoane care au obtinut aceste adeverinte in decurs de o luna dar nu am reusit sa iau legatura cu dumnealorCunoasteti cumva o adresa a Arhivei Teleko de unde s-ar putea obtine aceste adeverinte? Multumesc! Cu stima!
Re: Solicitare drepturi
Scris de: deac teodor la data: 11/20/2023 5:54am
deac teodor :
Gen:Masculin
Data nasterii:26 martie 1960
Stagiul de cotizare:36 ani din care 19 ani la Romtelecom
Alte date:Fost angajat Romtelecom
Intrebare:Buna ziua.In luna august 2022 am solicitat Arhivei Telekom adeverinta cu sporuri, alte drepturi salariale ce m-i se cuvin si nu au fost trecute in Cartea de Munca in perioada cat am activat la fostul Romtelecom si nici acum nu am primit niciun raspuns, doar amanari.Am sunat la un numar de telefon pe care l-am primit de la Casa de Pensii din Arad, de aici am primit o adresa de e-mail unde sa trimit copii dupa actele ce m-i s-au cerut si de atunci sun aproape lunar la acelasi numar de telefon m-i se raspunde si-mi spun tot felul de motive si amanari in legatura cu raspunsul la cererea solicitata de mine.Nu inteleg persoana sau persoanele care raspund la telefon daca sunt intradevar bine intentionate si daca chiar sunt in legatura cu Arhiva Telekom.Am citit pe internet ca au fost persoane care au obtinut aceste adeverinte in decurs de o luna dar nu am reusit sa iau legatura cu dumnealorCunoasteti cumva o adresa a Arhivei Teleko de unde s-ar putea obtine aceste adeverinte? Multumesc! Cu stima!
Re: Solicitare drepturi
Scris de: la pensie la data: 11/20/2023 8:36am
Regretam ca nu putem sa va ajutam.
Re: Solicitare drepturi
Scris de: Iftene Ovidiu la data: 11/20/2023 8:44am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:Pt dl Deac Teodor , intrati pe Facebook unde sunt vreo 3 grupuri pt ajutorarea pensionarilor exact ca si domnii de LaPensie.Com , postati si acolo aceasta intrebare si poate primiti ceva informatii de la adminii grupului sau poate de la cineva care a cerut aceleasi adeverinte , eu parca am retinut ca pt Romtelecom va elibereaza adeverinte cei de la Orange . Mult succes .
Re: Solicitare drepturi
Scris de: Alexandru la data: 11/21/2023 4:24am
trimiteti mail la adeverinte@orange.ro su solicitarea dumneavoastra, mentionand ca ati depus solicitarea din 2022...

Succes!
Re: Solicitare drepturi
Scris de: Alexandru la data: 11/21/2023 4:27am
adeverinte@orange.com

Scuze, gresisem adresa anterior. Aceasta e cea corecta.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1