Subiect "impozit pensie" Deschis de Apostol Petru la data: 03/13/2024 4:33pm
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
impozit pensie
Scris de: Apostol Petru la data: 03/13/2024 4:33pm
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Doamne dumnezeuleee..." Este foarte important ca pensionarii să ştie acest lucru, mai ales pensionabilii, să îşi facă planificarea carierei şi a vieţii în funcţie de acest lucru”, a mai afirmat Simona Bucura Oprescu.
pensionabilii?
ministrul muncii sa faca o astfel de declaratie?...planificarea carierei?...ati sters cu buretele legi anterioare...pfoaleiisi mai vreti voturi?
Re: impozit pensie
Scris de: GicaH la data: 03/14/2024 10:29am
Apostol Petru :
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Doamne dumnezeuleee..." Este foarte important ca pensionarii să ştie acest lucru, mai ales pensionabilii, să îşi facă planificarea carierei şi a vieţii în funcţie de acest lucru”, a mai afirmat Simona Bucura Oprescu.
pensionabilii?
ministrul muncii sa faca o astfel de declaratie?...planificarea carierei?...ati sters cu buretele legi anterioare...pfoaleiisi mai vreti voturi?


Eu v-am mai zis că acest site nu este un site politic. Afirmația doamnei ministru este corectă din punctul de vedere al unui ministru al muncii, dar și al celor activi în munca.
Re: impozit pensie
Scris de: la pensie la data: 03/15/2024 4:04am
Domnule Apostol
Asa cum a precizat si domnul Gica acesta nu este un site electoral si aici nu se admit mesaje electorale, desi aici poate aparea publicitate electorala, insa pe aceasta nu o putem controla noi.
Dv ati post deja un mesaj electoral pentru care va dam un avertisment.
Va rugam sa evitati sa mai puneti asemenea mesaje pentruca ne puneti in situatia neplacuta de a va ingradi dreptul de a va exprima opinia pe acest site, daca aceasta este exprimata in limite neacceptabile.
Re: impozit pensie
Scris de: Apostol Petru la data: 03/15/2024 1:12pm
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:
Raman cu avertismentul :))...
ai' di' capu' nostru, nu al vostru!
sanatate...
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1